کارگاه آموزشی عمومی 98/05/17
جمعه 18 مرداد 1398 ساعت 15:49 | نوشته ‌شده به دست مسافر سهراب | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق

جلسه دوازدهم از دوره پانزدهم سری کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره شصت نمایندگی اروند آبادان با دستورجلسه"از فرمانبرداری تا فرماندهی_جشن یک سال رهایی مسافر رضا" با استادی"آقا محسن" و نگهبانی"آقا حسین" و دبیری "آقا سهراب" در روز پنجشنبه مورخ 98/05/17 رأس ساعت 17 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان محسن هستم مسافر.

خدا را شاکرم که باز این فرصت نصیبم که یک‌بار دیگر در این جایگاه قرار بگیرم و خدمت کنم و آموزش بگیرم، انشالله همه تعطیلات خوبی گذرانده باشیم و آموزش‌هایی که در کنگره گرفتیم در تعطیلات توانسته باشیم آنها را کاربردی کرده باشیم، مطمئن هستم در تعطیلات یک سری ریزش کردند و سفرشان خراب‌شده و یک آموزش بزرگی که تعطیلات کنگره می‌تواند برای من داشته باشد این است که باید مطمئن باشم که جهان‌بینی من ایراد داشته و باید روی آن کار بکنم، روز چهارشنبه دیروز آقای سلامی یک جمله از آقای مهندس گفتند که آقای مهندس فرمودند مجید اصلاً 98 درصد درمان اعتیاد جهانبینی است و فقط 2 یا 3 درصد آن جسم است و اگر آقای مهندس در خصوص سی. دی. ها سخت می‌گیرند این است که باید آنها را جدی بگیرم تا یک رهایی عیار بالایی داشته باشم و یک رهایی باشد که حالم همیشه خوب باشد و ناراحتی ندارد آن‌هایی که برای تعطیلات نیامدند، آن‌هایی که باید بمانند می‌ماند و درمان می‌شوند.


نکته دوم تبریک میگویم قهرمانی تیم راگبی کنگره 60 را در لیگ کشور و مایه افتخار ما کنگره‌هایی است که افرادی که یک روز مصرف‌کننده شیشه و هروئین و انواع مواد مخدر بودند، آمدند کنگره درمان شدند والان به جایگاهی رسیدند که در رشته راگبی که یک از سخت‌ترین ورزش‌ها است قهرمان می‌شوند و آقای مهندس در روز چهارشنبه گفتند که ما دیگر همیشه از این تیم انتظار قهرمانی داریم و من خیلی خوشحالم که عضو کنگره 60 هستم.

در مورد دستور جلسه از فرمانبرداری تا فرماندهی، در اصل فرمانده کل خداوند است که توانایی همه کارها را دارد، انسان در بدو تولد حتی قادر نیست به تنهائی بنشیند و بعد که این حرکات را یاد می‌گیرد کم‌کم فرماندهی جسم خود را به عهده می‌گیرد، استاد امین در همین سی. دی میگویند که این صور آشکار قضیه است و صور پنهان آن این است که در آینده تصاویر و افکاری در ذهن من هست که قادر به انجام آن نمی‌باشم و سریع تصویر عوض می‌شود. من قبل از مصرف مواد مخدر حداقل اختیار فرماندهی جسم خود را داشتم، ولی براثر مواد مخدر کودتای بی‌سروصدا صورت می‌گیرد فرماندهی از عقل گرفته می‌شود و تحویل نفس اماره می‌شود، والان که به گذشته نگاه می‌کنم من قبلاً حتی قادر به گرفتن یک حمام ساده نبودم و عاجز شده بودم، قرار می‌گذاشتم نمی‌توانستم و خیلی از کارها اول باید مواد را مصرف می‌کردم تا پای من دستور فرمانده را می‌گرفت تا را برود.


در مورد قسمت دوم جلسه که تولد آقا رضاست باید این را بگویم که رضا بخاطر تخریب بالایی که داشت تا دو سه ماهی که می آمد سفرش را جدی نمیگرفت،تا یک روز من به لژیون راه ندادم و به مرزبانی معرفی کردم و رضا شروع به شلوغ کاری کرد و حتی یادم هست که دستش را مشت کرده بود و بعد از آن اتفاق بود که دیگر هر چی به او میگفتم را اجرا میکرد و در ادامه وارد لژیون ویلیام شد و توانست سیگارش را هم درمان کند و بعد از رهایی به مدت حدودا یک سال مبصر کلینیک شد و من خیلی خوشحالم برای ایشان و این رهایی را به آقای مهندس و کمک راهنمای خودم آقای بیات و همه ی اعضای شعبه و خودش تبریک میگویم.

در ادامه جشن یک سال رهایی مسافر محمدرضا رهجوی آقا محسن با شور و شوق فراوان برگزار گردید:


اعلام سفر آقا رضا:آنتی ایکس مصرفی: الکل، حشیش، ماری، متادون_ روش درمان: دی اس تی_داروی درمان: شربت شفابخش اوتی_مدت سفر اول:دوازده ماه و پانزده روز_نام راهنما:آقا محسن بیات_ورزش در کنگره:فوتبال_مدت رهایی:یک سال و سه ماه


آرزوی مسافر رضا:

آرزو میکنم راهنماهایی که در کنگره 60 خدمت میکنند همیشه تنشان سالم باشد چون همین عزیزان بودند که من را نجات دادند.

صحبت های  کمک راهنمای محترم آقا محسن:

 این رهایی را در رأس به جناب مهندس، خانم آنی تبریک عرض میکنم. انشالله آقا رضا بتواند همیشه یک خدمتگزار برای خود و خانواده اش باشد. این جشن برای سفر اولی ها و تازه واردها این پیام را دارد که من هم میتوانم درمان شوم. رضا تخریب بالایی از مصرف متادون داشت و روزانه مقدار زیادی متادون مصرف میکرد. آقا رضا از زمانی که فرمانبردار خوبی شد، حالش هم کم‌کم بهتر شد. همیشه سی‌دی هایش را می نوشت و خدمت میکرد و در سفر دوم رهایی سیگارش را گرفت که این یکسال رهایی را به راهنمای سیگار ایشان آقا احسان هم تبریک می گویم. آقا رضا خواست بالایی داشت و من هم به عنوان یک سفر اولی اگر بخواهم، می توانم درمان شوم و امیدوارم این تولد پیام مهم و انگیزه ای باشد برای تمام سفر اولی ها و سفر دومی ها و هیچوقت نگذارم در سفر دوم منیت موجب شود که فراموش کنم با چه حالی به کنگره آمدم.

صحبت های مسافر رضا:

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر.

من در ابتدا تشکر میکنم از جناب مهندس بابت طراحی متد dst که واقعا معجزه می کند. روزای اولی که به کنگره می آمدم اصلا به این فکر نمیکردم که چرا میگویند کنگره مقدس است. ولی کم کم متوجه شدم که کنگره برای من معجزه کرد. از آقا علیرضا بیات کمال تشکر را دارم به خاطر اینکه چنین جایی و چنین بستری را برای ما فراهم کردند تا من نوعی بیایم و به درمان برسم. من برای تمام کنگره ای ها به خصوص راهنمای خودم همیشه دعا میکنم برای اینکه کمک کردند تا به رهایی برسم. اگر من آن ابتدای سفر فرمانبردار نبودم، شاید هیچوقت به درمان نمیرسیدم. من تخریب زیادی داشتم، مصرف زیادم برای این بود که فقط بتوانم بخوابم. شاید مردن در برابر دردی که من زمان مصرف میکشیدم مساله ی ناچیزی بود. نمیتوانستم چاره ای برای درمانم پیدا کنم ولی در کنگره دیدم که اعتیاد به تمام موادها با متد dst  درمان می شود. از راهنمای خودم با تمام وجود تشکر میکنم و جا دارد بگویم که آقا محسن خاک زیر پایت هستم. 

خدمتگزاران:آقایان حسین،عباس،محمود

نگهبانان نظم:آقا ناصر و آقا محمد

مرزبان کشیک:آقا عباس

  تایپ:مسافر عبدالحسن،مسافر سهراب

عکس:مسافر محمد لژیون دوم

تهیه و تنظیم:گروه وبلاگ نمایندگی آبادان  

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی عمومی،، تولدها، مناسبت ها،می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر سهراب شعبه اروند آبادان شنبه 26 مرداد 1398 15:06
آقا رضای عزیز تبریک میگم . این روز خوب یکی از روزای فراموش نشدنی بود . خدا قوت میگم به آقا محسن دوست داشتنی
حسین فرحانی پور یکشنبه 20 مرداد 1398 13:52
تبریک میگم به آقا رضا و کمک راهنمای محترم ایشان
مسافر محمود لژیون اول شنبه 19 مرداد 1398 13:48
تبریک به اقا رضای عزیز.من توی سفر سیگار از اقا رضا خیلی انرژی میگرفتم.واقعا خوشحالم واسش و ارزوی بهترینهارو هم واسه اقا رضا هم واسه بچه های دوست داشتنیه شعبمون از خدا خواستارم.
همسفر عاطفه شنبه 19 مرداد 1398 07:49
درود و تبریک به آقا رضا و کمک راهنمای محترمشون.تا باد چنین بادا
مسافر عباس روحله شنبه 19 مرداد 1398 00:04
با تبریک مجدد و آرزوی موفقیت برای آقا رضا و تداوم چنین جشن هایی در شعبه.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic